Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

.

Monika,

Oki

Ewelina,

Dostawa na czas , jedzonko dowiezione ciepłe, świeże i pyszne 😋

Ewa,

Najlepsza pizza w Jarosławiu

Justyna,

Tym razem wszystko aromatyczne i smaczne.

Krzysztof,

Jedna z lepszych pizzy w Jarosławiu, szybka dostawa, dobry sos czosnkowy.

Lena,

,

Kacper,

Super szybka dostawa :)

Karolina,

Bardzo szybka i sprawna dostawa!! Polecam

Anna,

Wszystko super, szybka dostawa i pizza jak zwykle przepyszna👍

Justyna,

Kość w pizzy z kurczakiem

Damian,

Ok👍

Pawel,

do zamówionego burger zestawu nie wydano frytek i coli

Kinga,

pysznie

Karolina,

Prosty i intuicyjny sposób składania zamówienia. Możliwość dowolnej edycji składników. Jedzenie smaczne, z dobrej jakości składników.

Sota,

Super

Zofia,

Polecam jak zawsze pyszne i dostawa według zegara z zamówienia, to daje mi duży komfort. Zamówienie na wybrana przeze mnie godzinę oraz dostawa tam gdzie inni nie dowożą powoduje że zawsze Was wybiorę 😊

Joanna,

Pizza spalona

Stanisław,

H

Monika,

Wszystko przepyszne 👍😁

Mariusz,

Jak zwykle, na czas i smacznie :)

Wojciech,

Składniki nadal świeże, ciasto w połowie upieczone, jedna część biała gumowa, druga lekko przyrumieniona lekko gumowa.

Krzysztof,

.

Izabela,

Brak

Nina,

Żadnych

Izabela,

Dostawa była przed czasem, co już na starcie zrobiło dobre wrażenie. Jedzenie dotarło pyszne,ciepłe, świeże i dobrze zapakowane.Polecam serdecznie!

Paulina,

S,ybko i smacznie

Krzysztof,

Ciasto nie dopieczone, gumowe; składniki świeże i dobre

Krzysztof,

Niezmiennie dobrze. Dzięki!

Jarosław,

Jedna pizza miała być na grubym cieście ale niestety dostaliśmy wszystkie na cienkim

Jolanta,

Smacznie jak zawsze! :)

Radosław,

Polecam

Eliza,

Super

Marta,

Brak

Daniel,

Jak zwykle pizza przepyszna :)

BERNADETA,

Pyszne

Krystyna,

Smacznie, szybka realizacja

Anna,

Zamówienie miało być po 2h. Przyszło po prawie 4.

Piotr,

Ok😊

Ewelina,

Jak zawsze: bez jakichkolwiek zarzutów. Szybko, sprawnie, dokładnie

Jacek,

szybka dostawa ,pizza gorąca polecam

Tomasz,

Pyszna pizza i dostawa na umówioną godzinę ! :)

Izabela,

Wszystko super :)

Klaudia,

👌

Paweł,

Świetny zestaw kibica

Krzysztof,

Ok

ADAM,

Zacne danie i szybka dostawa.

Krzysztof,

Brak

Aneta,

Wszystko ok, jedzenie smaczne 🤭

Robert,

Zamówienie trwało ponad 2 godziny, a pizza przyjechała zimna. Mam nadzieję że następnym razem będzie lepiej 😌

Karol,

Super restauracja

Celestyna,

Ok ok

Tomasz,

Bardzo smaczne jedzenie, szybka dostawa, miła i uprzejma obsługa

Dariusz,

Smacznie, dostawa na czas. Super.

Mariusz,

W ostatnim zamówieniu zamówiłam pizzę z dodatkami a przyszła bez nich

Karolina,

Bardzo dobra pizza 🍕

Tomasz,

Polecam!

Krystian,

Wszystko Ok

Maja,

Wszystko jak zwykle bardzo smaczne 😘

BERNADETA,

Zamówienie przez internet łatwe w obsłudze. Burgery dostarczone przed czasem i bardzo pyszne. Uważam że dojazd powinien być za darmo na terenie miasta Jarosławia jak to jest w większości restauracji w Jarosławiu.